Pas shpalljes së kandidaturave, Kryesia e PD zyrtare mblidhet për të miratuar garën mes Bashës dhe Gjergj Hanit

pas shpalljes se kandidaturave kryesia e pd zyrtare mblidhet per te miratuar garen mes bashes dhe gjergj hanit
pas shpalljes se kandidaturave kryesia e pd zyrtare mblidhet per te miratuar garen mes bashes dhe gjergj hanit

Mblidhet sot Kryesia e Partisë Demokratike zyrtare, ku do të diskutohet për zgjedhjen e kreut të ri të demokratëve, proces që do të mbahet më 29 korrik.

Mësohet se në këtë mbledhje do të miratohet gara mes Lulzim Bashës dhe Gjergj Hanit.

Bëhet e ditur se mbledhja do të nisë në orën 20:00. Kujtojmë se shumë demokratë janë shprehur kundër këtij procesi.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts