Pas stuhisë së shiut, nisin reshjet e para të dëborës në qarkun e Kukësit

Pas stuhisë së reshjeve të shiut që përfshinë ditën e djeshme të gjithë territorin e vendit, sot kanë nisur edhe reshjet e para të dëborës.

Mësohet se në orët e para të ditës së sotme, dëbora ka zbardhur malin e Gjallicës në Kukës.

Nga reshjet e dëborës, nuk raportohet për problematika.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts