Pas takimeve në Fier, Basha nxjerr videon: Demokratët kanë zgjedhur të ardhmen, shqiptarët duan ndryshimin
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar një video nga momentet e takimeve që ka pasur ditën e dielë me demokratët dhe qytetarët e Fierit.

Në një postim në rrjetet sociale, Basha thotë se qytetarët demokratë “kanë zgjedhur të ardhmen”.

“Demokratët janë të vendosur të sjellin një të ardhme më të mirë për të gjithë, të çliruar përfundimisht nga e kaluara, dhuna dhe gjuha e urrejtjes”, shkruan Basha në Facebook.

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.