Pas takimit me Ramën, Grenell shijon pushimet në jug të Shqipërisë (FOTO)

Ish i dërguari special i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell po shijon pushimet në jug të Shqipërisë.

Nëpërmjet Instagram, ai ka publikuar çaste kur ai noton dhe darkon buzë detit.

Vetëm dy ditë më parë Grenell u takua me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama teksa në korrik ishte me pushime në Beograd.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *