Pas vdekjes së djalit, e moshuara konflikte me nusen për shtëpinë/ “Trupin e tij ma dogjën”, shokon 81-vjeçarja: Të më lidhin duart e të më tërheqin zvarrë pas makinës

Në studion e emisionit ‘Me Zemër të Hapur’ është trajtuar drama e familjes së Maries, të moshuarës nga Fieri, e cila është në një konflikt të përhershëm me nusen e djalit të saj.

Pas shumë episodesh dhe debatesh fizik dhe verbal, ne studio u transmetuan video dhe pamje të rënda për publikun.

Ky konflikt vazhdon të jetë prezent dhe jeton me këtë familje çdo ditë, madje e moshuara ka demostruar dhe është revoltuar duke arritur të presë edhe flokët dhe të shprehet se do të marrë rolin e burrit. Ndiqni videon.

[embedded content]
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts