Pas vrasjes së policit në veri, logoja e Policisë së Kosovës shfaqet në sheshin “Times Square” në New York

Sulmi terrorist që ndodhi të dielën ndaj Policisë së Kosovës në veri, ku mbeti i vrarë rreshteri Afrim Bunjkau dhe u plagos një tjetër, ka nxitur reagime të shumta. Në mesin e këtyre reagimeve pati shumë falënderime për pjesëtarët e Policisë së Kosovës për punën e tyre profesionale. Në shenjë falënderimi për Policinë e Kosovës, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts