Pashkët/ Basha uron besimtarët ortodoks: Drita e ringjalljes sjell shpresë se e mira do të mund çdo padrejtësiKreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron besimtarët me rastin e festës së Pashkëve Ortodokse.

lulzim basha2

Basha thotë se me besim te e mira, do të mundet çdo  dhimbje dhe padrejtësi.

Urimi i plotë:

Të gjithë besimtarëve ortodoksë ju uroj nga zemra Gëzuar Pashkët!

Drita e ringjalljes i mbushtë zemrat tuaja dhe vatrat e çdo familje shqiptare plot me shpresë dhe besim se e mira do të mundë çdo sfidë, dhimbje dhe padrejtësi.

Zoti e bekoftë Shqipërinë!

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.