PD depoziton kërkesë në Apel për shqyrtimin e çështjes së “Vulës”, thirrje Rithemelimit: Dilni publikisht dhe thoni që do të pranoni vendimin

Indrit Sefa, përfaqësuesi i PD, ka depozituar në Gjykatën e Apelit një kërkesë.

“Thirrj nënkryetarit të Parlamentit që ligjshmëria përcaktohet nga rregullat.
Drejtësia popullore proletare me numra e shifra ka në Kinë e Kore, janë politika putineske.

Thirrje palëve të ndjekin rrugën ligjore që çështja të shqyrtohet në një kohë të shkurtër. Gjykata të mos ndikohet nga asnjë faktor.
Rithemelimi të thotë që çdo vendimmarrje e gjykatës do të respektohet. Një gjë të tillë e kemi bërë edhe ne. Dilni publikisht dhe thoni që do të pranoni vendimin”, tha ai për mediat.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts