PD njofton mbledhjen e Këshillit Kombëtar, anëtarët mblidhen për të zgjedhur strukturën drejtuese të partisë

pd njofton mbledhjen e keshillit kombetar anetaret mblidhen per te zgjedhur strukturen drejtuese te partise
pd njofton mbledhjen e keshillit kombetar anetaret mblidhen per te zgjedhur strukturen drejtuese te partise

Partia Demokratike ka njoftuar se do të mbajë mbledhjen e Këshillit Kombëtar ditën e shtunë, datë 9 shtator 2023, ora 11:00.

Mësohet se ky takim do të mbahet për të zgjedhur strukturën drejtuese të Partisë Demokratike.

“Të nderuar anëtarë të Këshillit Kombëtar.
Duke iu uruar për zgjedhjen Tuaj si anëtar të Këshillit Kombëtar në Kuvendin e PD më 2 shtator 2023, iu njoftojmë se mbledhja e Këshillit Kombëtar do të bëhet ditën e shtunë, datë 9 shtator 2023, ora 11:00 për të zgjedhur strukturën drejtuese të Partisë Demokratike.
Mbledhja do të mbahet në Hotel Tirana, salla Balsha, kati i dytë”, shkruhet në njoftimin zyrtar.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts