PD zbulon kolonën zanore që do të përdorë për hapjen e Kuvendit Kombëtar, ja mesazhi që përcjell kënga

PD ka zbuluar kolonën zanore të aksionit të saj që starton sot me Kuvendin Kombëtar. Për këtë ditë është zgjedhur një nga hitet më të njohura të raperit amerikan Pitbull në bashkëpunim me Kristina Aguilerën.

Disa nga vargjet e saj janë: E shikoj të ardhmen, por jetoj momentin. Bën sens apo jo…
Kam humbur shumë, dhe kam mësuar shumë
jam ende i pamposhtur si Shula

Baby ne mund të shohim gjithë botën
dhe unë të të jam cfarë te të dojë zemra
Koha është flori
dhe unë kam kohë plot,
Ndaj si kronometër le ta ndalim kohën,
Të shijojmë këtë cast

Ta përjetojmë këtë çast

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts