Përballja me Izraelin, Ilir Meta poston foto me fanellën e kuqezinjve dhe i uron suksese kombëtares shqiptare

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka postuar një foto i veshur me ngjyrat kuq e zi teksa kombëtarja shqiptare përballet me Izraelin në fushën e blertë.

Capture

Meta i ka uruar suksese kombëtares kuq e zi duke ndarë mesazhin në rrjetet sociale.

“Suksese sot Kombëtares Kuq e Zi!”, ka shkruar kryetari i PL, Ilir Meta.

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *