Përcaktohet data e mbledhjes së radhës, deputetët e Berishës dhe Bardhit do takohen në Kryesinë e Kuvendit

percaktohet data e mbledhjes se radhes deputetet e berishes dhe bardhit do takohen ne kryesine e kuvendit
percaktohet data e mbledhjes se radhes deputetet e berishes dhe bardhit do takohen ne kryesine e kuvendit

Deputetët e Rithemelimit të Partisë Demokratike, të drejtuar nga Sali Berisha, si edhe ata pranë kreut të grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi kanë caktuar datën për takimin e tyre të radhës.

Mësohet se mbledhja e ardhshme do të zhvillohet ditën e martë, në orën 12:00.

Mbledhja do të zhvillohet në ambientet e Kryesisë së Kuvendit dhe shënon një tjetër tryezë në vazhdën e takimeve mes dy grupimeve demokrate.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts