Përdhunoi dhe vrau 18 vjeçaren, autori dënohet me burgim të përjetshëm. Nëna e Marigonës shpërthen në gjyq: “Ishalla nuk sheh kurrë dritë”

“Ishalla nuk sheh kurrë dritë, ma mbyte vajzën 18 vjeçe”, ka shpërthyer nëna e Marigona Osmanit ndaj vrasësit të së bijës, Dardan Krivaqës pas gjykata e dënoi me burgim të përjetshëm. Pasi togat e zeza të Ferizajt dhanë vendimin ndaj të riut, familjarët e viktimës e mirëpriten me duartrokitje duke thënë “bravo për këtë qen, […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts