Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, përfundon në spital pronari i shtëpisë dhe gruaja që kujdesej për të

perfshihet nga flaket banesa ne korce perfundon ne spital pronari i shtepise dhe gruaja qe kujdesej per te

Një zjarr ka rënë në një banesë në qytetin e Korçës. Për pasojë policia thotë se janë lënduar dy persona, pronari i banesës, një i moshuar 89 vjeç, i cili ka pësuar djegie ne trup dhe një grua që kujdesej për të.

zjarrfikes..

Ndërkohë grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit, i cili paraprakisht dyshohet të ketë rënë për shkaqe aksidentale.

Korçë/Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në lagjen nr. 4, Korçë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. Zh., rreth 89 vjeç, i cili për pasojë ka marrë djegie trupore dhe u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, së bashku me shtetasen B. B., rreth 47 vjeçe, që kujdesej për pronarin e banesës, e cila kishte probleme me frymëmarrjen.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit, i cili paraprakisht dyshohet të ketë rënë për shkaqe aksidentale.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts