Përfshihet nga flakët makina në Vlorë, shkrumbohet plotësisht, nuk ka të lënduar

perfshihet nga flaket makina ne vlore shkrumbohet plotesisht nuk ka te lenduar
perfshihet nga flaket makina ne vlore shkrumbohet plotesisht nuk ka te lenduar

Një automjet është përfshirë nga flakët teksa ka qenë në lëvizje në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Risili në By-pass-in që të çon drejt lumit të Vlorës.

Zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndijë elektrike, fatmirësisht nuk ka persona të lënduar automjeti është djegur plotësisht.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts