Përfshihet nga flakët makina te ish-kompleksi Dinamo në Tiranë

Një makinë është përfshirë nga flakët sot para ish-kompleksit Dinamo në kryeqytet.

Siç shihet nga pamjet e publikuara nga LSA, mjeti është përfshirë i gjithi në flakë. Nuk dihen motivet e zjarrit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts