Përfshihet nga flakët ndërtesa 15-katëshe në Milano, zjarrfikëset në vendngjarje

Një zjarr i madh ka përfshirë një ndërtesë 15-katëshe në periferi të Milanos.

Mediat italiane shkruajnë se në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset dhe po përpiqen të neutralizojnë flakët.

Për momentin nuk dihen ende persona të lënduar.

Raportohet se disa ambulanca ndodhen në zonë, e janë të përgatitura për çdo situatë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *