Përfshihet nga flakët një autobus në Fushë Kosovë, policia jep detaje

perfshihet nga flaket nje autobus ne fushe kosove policia jep detaje
perfshihet nga flaket nje autobus ne fushe kosove policia jep detaje

Një autobus është përfshirë nga flakët në Fushë Kosovë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 të kësaj të premteje.

Policia njofton se nuk dihen ende shkaqet se si ka marrë flakë autobusi, por për fat të mirë, veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

“Rreth orës 17:30, është raportuar se në zonën industriale në Fushë Kosovë, një autobus është përfshirë nga zjarri. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes, po ashtu janë ftuar edhe zjarrfikësit. Nuk raportohet për të lënduar, përderisa po trajtohen rrethanat e ngjarjes”, është shprehur policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts