Përfshihet nga flakët një automjet në autostradën Vlorë-Fier, shpëton pa lëndime shoferi

perfshihet nga flaket nje automjet ne autostraden vlore fier shpeton pa lendime shoferi
perfshihet nga flaket nje automjet ne autostraden vlore fier shpeton pa lendime shoferi

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Vlorë-Fier. Policia bën me dije se për fat të mirë nuk ka të lënduar, vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:40, në autostradën Vlorë-Fier, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në një automjet në lëvizje, me drejtues shtetasin P. M. Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts