Përfshihet nga flakët një automjet në Fier, detajet e para

perfshihet nga flaket nje automjet ne fier detajet e para
perfshihet nga flaket nje automjet ne fier detajet e para

Një automjet është përfshirë mbrëmjen e djeshme nga flakët pranë në aksin rrugorë Fier – Seman në fshatin Hoxharëz.

Në vendngjarje ka shkuar një mjet zjarrfikës e cila ka bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Paraprakisht nuk ka asnjë informacion zyrtarë nga policia, në lidhje me shkaqet e zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts