Përfshihet nga flakët një dyqan në rrugën “Naim Frashëri” në Tiranë, informacionet e para

perfshihet nga flaket nje dyqan ne rrugen naim frasheri ne tirane informacionet e para
perfshihet nga flaket nje dyqan ne rrugen naim frasheri ne tirane informacionet e para

Një dyqan duraluminin në rrugën “Naim Frashëri” në Tiranë është përfshirë nga flakët. Lajmi konfirmohet për BalkanWeb nga gazetari Igli Çelmeta.

Dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një shkëndijë elektrike e një prej makinerive. Sakaq raportohet vetëm për dëme materiale.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.01.2024, rreth orës 14:17, në rrugën “Naim Frashëri”, ka rënë zjarr në një biznes me materiale alumini, në pronësi të shtetasit A. Sh., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e rënies së zjarrit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts