Përfshihet nga flakët një lokal në zonën e plazhit në Durrës, raportohet për dëme të mëdha, ja momenti kur ndërhyjnë zjarrfikësit

perfshihet nga flaket nje lokal ne zonen e plazhit ne durres raportohet per deme te medha ja momenti kur nderhyjne zjarrfikesit
perfshihet nga flaket nje lokal ne zonen e plazhit ne durres raportohet per deme te medha ja momenti kur nderhyjne zjarrfikesit

Përfshihet nga flakët një lokal në zonën e plazhit në Durrës. Si pasojë e zjarrit raportohet për dëme të shumta materiale.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë duke vënë në kontroll zjarrin, ndërsa bëhet me dije se shkak i zjarrit dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga gazetarja Klodiana Haxhiaj, dëmet materiale janë të shumta.

[embedded content]

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts