Përfshihet nga flakët një pallat në Kosovë, lëndohen dhjetë persona, mister shkaku i zjarrit

Dhjetë persona janë lënduar pas shpërthimit të një zjarri në një ndërtesë kolektive në Ferizaj, në orët e vona të 11 shkurtit. Sipas policisë së Kosovës, nëntë persona kanë pësuar lëndime trupore dhe një zjarrfikës, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). Autoritetet thanë se pos të lënduarve […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts