Përfshihet nga zjarri banesa në Lushnjë, humb jetën i moshuari, shpëton mrekullisht bashkëshortja

perfshihet nga zjarri banesa ne lushnje humb jeten i moshuari shpeton mrekullisht bashkeshortja
perfshihet nga zjarri banesa ne lushnje humb jeten i moshuari shpeton mrekullisht bashkeshortja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një fshat të Lushnjës, ku si pasojë e zjarrit në një banesë, një i moshuar ka ndërruar jetë.

Ngjarja ndodhi në Bubullimë. Mësohet se në banesë jetonte një çift të moshuarish, dhe për pasojë Koli Koçi, 82 vjeç, raportohet se ka ndërruar jetë. Fatmirësisht është shpëtuar gruaja e tij, Kristina.

Pasi janë sinjalizuar për rastin, shërbimet e zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve. Siç shihet nga pamjet zjarri ka ‘përpirë’ gjithçka. Nuk dihen ende motivet e rënies së zjarrit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts