Përfundon takimi i deputetëve të PD, Berisha: Diskutuam për mosfunksionimin e Parlamentit, Rama do të marrë përgjigjet e merituara

Pas përfundimit të mbledhjes së sotme të iniciuar nga Gazment Bardhi, Sali Berisha u shpreh se ndër të tjera u diskutua për mosfunksionimin e Parlamentit.

“U diskutua mbi drejtimin e absolutisht disfunksional të parlamentit, shkelmin nga institucionet të vendit. Braktisjen që i bën Rama parlamentit. Për të gjitha këto deputetët e opozitës do të japin përgjigjet e merituara”, tha Berisha.

I pyetur nëse e sheh mundësin e një bashkimi me Bardhin dhe deputetët që e mbështesin këtë të fundit, Berisha tha: E shef qiellin e kthjellët e konsideron mundësinë e shiut…

[embedded content]

VIJON…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts