Përfundon takimi i Kryesisë, Berisha njofton mbledhjen e Këshillit Kombëtar të shtunën

perfundon takimi i kryesise berisha njofton mbledhjen e keshillit kombetar te shtunen
perfundon takimi i kryesise berisha njofton mbledhjen e keshillit kombetar te shtunen

Pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë ditën e sotme, ish-kryeministri Sali Berisha do të mbledhë edhe Këshillin Kombëtar ditën e shtunë.

Sipas gazetarit Osman Stafa mbledhja do të mbahet në orën 12:00, ndërsa të ftuar do të jenë edhe deputetët e Gazment Bardhit dhe ai vetë.

Po ashtu mësohet se sa i përket riorganizimit të partisë u vendos krijimi I 4 rajoneve, që do të drejtohen nga 4 koordinatorë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts