Përgatitje për zgjedhjet e 2025? Ende asnjë vendim për votën e diasporës, Basha takim me bashkëatdhetarët në Itali

pergatitje per zgjedhjet e 2025 ende asnje vendim per voten e diaspores basha takim me bashkeatdhetaret ne itali
pergatitje per zgjedhjet e 2025 ende asnje vendim per voten e diaspores basha takim me bashkeatdhetaret ne itali

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka njoftuar se ditën e shtunë në orën 18:00 një takim me bashkëatdhetarë në Itali.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka ftuar shqiptarët ë jetojnë në këtë shtet të jenë pjesë e takimit. Ndërsa ka njoftuar edhe vendin ku mbledhja do të organizohet.

“Ju përshëndes nga zemra e Milanos ku ndodhem në një vizitë dy ditore. Kemi përfunduar një sërë takimesh ndërsa nesër do të vijojmë një takim me bashkëatdhetaret. Ju ftoj përzemërsisht t’ju ftoj të na bashkoheni në këtë takim”, thotë Basha.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts