Përgjaken rrugët e Turqisë, aksidenti i rëndë u merr jetën 6 personave

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi ku si pasojë kanë humbur jetën tragjikisht 6 persona.

Sipas informacioneve të para makina me targë 40 EH 237 nën drejtimin e Murat Bostanci dhe makina e drejtuar nga Onur Erkan u përplasën në kryqëzimin e autostradës Kaman-Karakeçili.

Pas njoftimit policia dhe ekipet mjekësore u dërguan në vendin e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.