Përkrahte ISIS në rrjetet sociale, 2 vjet e 8 muaj burg për Ibrahim Lekicën

Apeli i GJKKO ka lënë në fuqi masën me 2 vite e 8 muaj burg për Ibrahim Lekicën, i njohur ndryshe dhe me emrin El Salih.

Ai akuzohet se përkrahte ISIS.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts