Përleshja fizike në Kuvend, reagon Vetëvendosja: Dora e zgjatur e atyre që s’e duan demokracinë, u përpoq të bëhet grusht

Pas përleshjes fizike në sallën e Kuvendit të Kosovës ditën e sotme, ku Albin Kurtit fillimisht iu hodh ujë nga deputeti i opozitës dhe më pas situata agroavoi në përplasje fizike, ka reaguar Vetëvendosja. Në një deklaratë për mediat, VV thotë se ‘dora e zgjatur e atyre që nuk e duan shtetësinë, demokracinë dhe ligjin […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts