Përleshje dhe të shtëna me armë në Kaliforni, pesë persona të plagosur

Pesë persona u plagosën të premten mbrëma pas disa të shtënave në një rrugë në Pasadena, Kaliforni, që pasoi një përleshje, thanë autoritetet.

Lt. Monica Cuellar i Departamentit të Policisë së Pasadenës tha se oficerët i gjetën viktimat në bllokun 100 të bulevardit lindor Orange Grove rreth orës 19:30, raportoi KNBC-TV.

Katër viktima u transportuan në një spital dhe e pesta mori ndihmë në vendin e ngjarjes, raportoi stacioni. Gjendja e të plagosurve nuk dihet menjëherë.

Të shtënat pasuan një përleshje, tha Cuellar. Nuk pati arrestime të menjëhershme apo përshkrim të ndonjë të dyshuari.

Policia e Pasadenës nuk iu përgjigj menjëherë një mesazhi nga Associated Press që kërkonte informacion shtesë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts