Përmbyset autobusi me nxënës në Turqi, 20 të plagosur

permbyset autobusi me nxenes ne turqi 20 te plagosur
permbyset autobusi me nxenes ne turqi 20 te plagosur

Një autobus me nxënës është përmbysur në lagjen Vezirkopru të provincës Samsun, Turqi.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur drejtuesi i mjetit dhe 19 nxënës, të cilët janë dërguar në spital.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ekipi i urgjencës mjekësore.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts