Përmbyset mjeti i tonazhit të rëndë dhe zë poshtë shoferin, humb jetën 50-vjeçari

permbyset mjeti i tonazhit te rende dhe ze poshte shoferin humb jeten 50 vjecariNjë shofer ka humbur jetën pasi është zënë poshtë nga mjeti i tonazhit të rëndë.

ambulance

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Qesarat në Memaliaj, kur mjeti që ai drejtonte akisidentalisht është përmbysur dhe e ka zënë atë poshtë.

“Rreth orës 10:30, në fshatin Qesarat, Memaliaj, një automjet i tonazhit të rëndë (automjet shpimi për nxjerrjen e ujit) që drejtohej nga shtetasi L. N., rreth 50 vjeç, në një rrugë dytësore të hapur rishtazi, aksidentalisht është përmbysur dhe ka zënë poshtë shtetasin L. N., i cili për pasojë ka humbur jetën”, thote policia.

Nderkohe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts