Përmbytjet në Gjermani vazhdojnë të marrin jetë njerëzish, pas çiftit nga Kosova humb jetën edhe e reja shqiptare (Foto+Emri)

Teksa përmbytjet vazhdojnë të marrin jetë njerëzish në Gjermani, është thelluar edhe bilanci i shqiptarëve që kanë humbur jetën në këtë katastrofë natyrore.

Një vajzë e re nga Kosova ka vdekur. Bëhet fjalë për Vanesa Koxha, e cila është me prejardhje nga Kaçaniku.

Sipas mediave kosovare lajmi u bë i ditur nga familjarët në rrjetin social ‘Facebook’. Dje u raportua edhe për vdekjen e një cifti po nga Kosova.

E Reja

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *