Përndoqi dhe kërcënoi për një vit të renë, arrestohet 38-vjeçari në Fier

perndoqi dhe kercenoi per nje vit te rene arrestohet 38 vjecari ne fier
perndoqi dhe kercenoi per nje vit te rene arrestohet 38 vjecari ne fier

Një 38-vjeçar nga Levani i Fierit ka përfunduar në prangat e policisë.

Blutë njoftojnë se 38-vjeçari përndoqi dhe kërcënoi për një vit një 28-vjeçare.

Njoftimi i policisë: 

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier ndaluan shtetasin S. R., 38 vjeç, banues në Levan, pasi dyshohet se ka përndjekur dhe kërcënuar për 1 vit, një shtetase 28 vjeçe.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts