Përparim Spahiu në krah të të riut: Nuk voton këtë herë, por do të ndihmojë shumë për ndryshimin e madh. Ja mesazhi i tij

SHPËRNDAJE

Kandidati për deputet i LSI-së në qarkun e Tiranës, Përparim Spahiu, ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet në krah të një të riu.

spahiu

Spahiu thotë se Rei nuk voton por do të ndihmojë për ndryshimin. “Rei punon këtu dhe do të vazhdojë të punojë në Shqipëri”, shkruan kandidati nr. 5 në listën e LSI.

Statusi i plotë

Rei nuk voton këtë herë por do të ndihmojë shumë për ndryshimin e madh.

Rei është Web&Graphic Designer por nga ata që i pëlqen të angazhohet në politikë dhe e nis me një moment shumë të rëndësishëm vendimmarrje për vendin.

Rei punon këtu dhe do të vazhdojë të punojë në Shqipëri

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *