Përplasen dy automjete në Sarandë, shoferët transportohen në spital, njëri prej tyre në gjendje të rëndë

Një aksident është raportuar aksin Sarandë-Delvinë, në afërsi të fshatit Shelegar. Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet tip “Mercedez-Benz”, me drejtues Zenel Tusha dhe automjeti tip “Mitsubishi” me drejtues 34-vjeçarin Elton Çela.

Të dy drejtuesit e mjeteve ndodhen në spital për trajtim mjekësor në Sarandë, ndërsa bëhet me dije se drejtuesi i Benzi-t ndodhet në gjendje të rëndë.

Aksident

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts