Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin, plagosen drejtuesit

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në aksin e rrugës kombëtare Peqin-Elbasan. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetër dhe për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rruge dhe është përmbysur.

Gazetari Fatmir Popja, raporton për BalkanWeb se drejtuesit mjeteve kanë pësuar vetëm lëndime të lehta.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts