Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Milot, plagoset një nga shoferët

Një aksident është raportuar në aksin e vjetër Lezhë-Milot në afërsi të fshatit Pllanë. Bëhet me dije se dy automjete të tipit Benz janë përplasur me njëra-tjetrën.

Ndërkohë drejtuesi i njërit prej automjeteve është transportuar në spitalin e Laçit. Shkak i aksidentit dyshohet se është parakalimi i gabuar.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts