Përplasen tre automjete në aksin Cërrik-Elbasan, drejtuesi i njërit prej tyre përfundon në spital me…

perplasen tre automjete ne aksin cerrik elbasan drejtuesi i njerit prej tyre perfundon ne spital me
perplasen tre automjete ne aksin cerrik elbasan drejtuesi i njerit prej tyre perfundon ne spital me

Një aksident i regjistruar mesditën e kësaj të premteje në aksin Cërrik-Elbasan la pas një të plagosur dhe disa automjete të dëmtuara.

Të paktën tre mjete u përplasen me njëra-tjetrën duke pësuar dëme të konsiderueshme materiale.

Ndërkaq, drejtuesi i njërit prej mjeteve të përfshira në këtë aksident ka përfunduar në spital me këmbë të thyer. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet që sollën këtë aksident.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts