Përplaset nga kamioni, humb jetën 56-vjeçari shqiptar në Greqi

Një aksident i rëndë në Greqi i ka marrë jetën një 56-vjeçari nga Shqipëria.

Sipas mediave greke shqiptari ka qenë në motor kur është përplasur nga një kamion.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 8:50 të mëngjesit të sotëm, ndërsa 56-vjeçari u dërgua në Spitalin e Volos ku u shpall i vdekur.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts