Përplasi 12-vjeçarin me makinë dhe u arratis, autori dorëzohet në polici pas disa orësh

perplasi 12 vjecarin me makine dhe u arratis autori dorezohet ne polici pas disa oresh
perplasi 12 vjecarin me makine dhe u arratis autori dorezohet ne polici pas disa oresh

Një person ka përplasur sot në kryeqytet një 12-vjeçar në vendin e quajtur “Ura e Beshirit” dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Mësohet se pas 3 orësh ai është paraqitur në Policinë e Beratit aty ku edhe banonte për t’u dorëzuar.

Sakaq, raportohet se shërbimet e policisë së Tiranës kanë shkuar në Berat për të shoqëruar drejtuesin e mjetit që përplasi fëmijën.

Nga ana tjetër 12-vjeçari i përplasur ka marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts