Përplasi 66-vjeçaren me makinë, arrestohet 58-vjeçari

perplasi 66 vjecaren me makine arrestohet 58 vjecari
perplasi 66 vjecaren me makine arrestohet 58 vjecari

Një 58-vjeçar ka rënë në pranga nga efektivët e Policisë rrugore në Fier.

Sipas informacioneve dyshohet se A.T., 58 vjeç që rezulton banues në Fier duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen Sh. S., 66 vjeçe.

E aksidentuara është dërguar në spital dhe po merr ndihmë mjekësore.

Njoftimi i policisë:

Drejtoria Vendore e Policisë Fier/ Policia Rrugore arrestoi në flagrancë shtetasin A. T., 58 vjeç, banues në Fier, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen Sh. S., 66 vjeçe, e cila po merr ndihmë mjekësore, në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts