Përplasi “Mercedezin” dhe u largua nga vendngjarja, arrestohet 25-vjeçari nga Kukësi

perplasi mercedezin dhe u largua nga vendngjarja arrestohet 25 vjecari nga kukesi
perplasi mercedezin dhe u largua nga vendngjarja arrestohet 25 vjecari nga kukesi

Drejtoria Vendore e Policisë Gjirokastër

Sektori i Policisë Rrugore arrestoi shtetasin E. C., 25 vjeç, banues në Kukës, pasi dyshohet se mbrëmjen e datës 02.07.2024, në aksin rrugor “Krahës-Tepelenë”, automjeti tip “BMW” që drejtonte është përplasur me automjetin tip “Mercedes Benz”, me drejtues shtetasin A. Sh.

Shtetasi E. C. është dëmtuar nga aksidenti, por nuk është paraqitur në spital, për të marrë ndihmë mjekësore, dhe është larguar pa u kyer veprimet procedurale nga Policia.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts