Përplasi për vdekje me makinë 68-vjeçaren në fshatin Duksh, në pranga 30-vjeçari nga Kuçova

perplasi per vdekje me makine 68 vjecaren ne fshatin duksh ne pranga 30 vjecari nga kucova
perplasi per vdekje me makine 68 vjecaren ne fshatin duksh ne pranga 30 vjecari nga kucova

DIVJAKE

Policia e Divjakës arrestoi në flagrancë shtetasin O. GJ., 30 vjeç banues në Kuçovë pasi ditën e djeshme në fshatin Dushk dyshohet se automjeti me të cilin udhëtonte ka aksidentuar kalimtaren N. Rr., 68 vjeçe, banuese në Kavajë e cila si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts