Përplasja e frikshme, futbollisti i Arsenalit mbetet pa dhëmbë dhe i kërkon në fushë
Futbollisti i Arsenalit, Gabriel, humbi dy dhëmbët e para, gjatë përplasjes së frikshme me portierin e Brajtonit, Robert Sançez, gjatë ndeshjes së Premier Ligës, që përfundoi bë barazim 0-0.

Screenshot_20211004-100755_Chrome

Gabriel u aktivizua titullar në qendër të mbrojtes, duke bërë një paraqitje të kënaqshme. Pas ndeshjes, braziliani u pa duke kërkuar dhëmbët e tij në fushë.

Screenshot_20211004-100822_Chrome

Gabriel më pas postoi një përditësim në Instagramin e tij duke zbuluar se kishte bërë një udhëtim mesnate te dentisti për të zgjidhur problemin menjëherë.

Gabriel dhembet

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.