Përplasja fizike në seancë, deputeti i PS, Vullnet Sinaj merret në pyetje nga SPAK: Sqarova të gjitha rrethanat e ngjarjes

Prokuroria e Posaçme ka marrë në pyetje deputetin e Partisë Socialiste, Vullnet Sinaj, i cili u përfshi në seancën e së hënës në përplasje fizike me deputetin e Partisë Demokratike, Bledion Nallbati.

Deputeti Sinaj tha për News 24 se ishte marrë në pyetje nga oficeri i Byrosë Kombëtare të Hetimit. “Sqarova të gjitha rrethanat e ngjarjes”, ka deklaruar Sinaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts