Përplasja me Kurtin, ministri i Mbrojtjes në Kosovë jep dorëheqjen

Ministri i Mbrojtjes në Kosovë Armend Mehaj ka dhënë dorëheqjen. Mediat në Kosovë shkruajnë se kryeministri Albin Kurti ka pranuar dorëheqjen e ministrit Mehaj. Megjithatë lidhur me këtë çështje ka zëra për përplasje mes kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe ministrit të Mbrojtjes Armend Mehaj, ndonëse nuk dihen detaje. Njoftohet se ministri Mehaj, do të […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts