Përplasje e fortë në Kuvend/ “Zëdhënës i krimit të organizuar”, Bardhi- Braçes: Vrave një njeri në dyert e SPAK. Qeveria jote…

perplasje e forte ne kuvend zedhenes i krimit te organizuar bardhi braces vrave nje njeri ne dyert e spak qeveria jote
perplasje e forte ne kuvend zedhenes i krimit te organizuar bardhi braces vrave nje njeri ne dyert e spak qeveria jote

Tensione ka pasur sot në nisje të seancës në Kuvend, ku kreu i grupit parlamentar të PD Gazment Bardhi kanë shkëmbyer fyerje me njëri tjetrin.

Bardhi- Braçes:
Gore çfarë ke? Mbyll gojën ti dhe mos guxo të ndërhysh kur flas unë. Mbaj vendin aty e mos ndërhy. Mos fol fare. Zëdhënës i krimit të organizuar. Vrave një njeri në dyert e SPAK, ti dhe qeveria jote

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts