Përplasje me armë mes shqiptarëve në Itali, vritet një person

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje (e enjte) në Itali.

Mediat e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një përplasje mes shtetasve shqiptarë dhe për pasojë një person ka humbur një prej tyre.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen autoritetet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.